Eksterne lenker



Kontakt:

Postadresse:
St.Georgs Gildene i Norge 
Pb 6840, St.Olavs plass
0130 Oslo

Besøksadresse:
Samlokaler med
Norgers speiderforbund
St. Olavs gate 25
Kontortid:
Torsdag 10.00 - 15.00


tlf +47-22 20 16 95

e-post: post@sggn.no

St.Georgs Gildene på:
  Facebook   
     Flickr
     Bildegalleri
 
Samarbeidspartnere:
           klikk på logoen

ISGF - AISG


 

Kontakter

 

 
    Landsgildemester :
Inger E. Merli
1414 Trollåsen
Tlf: 419 04 653
merli@start.no

 
    

Viselandsgildemester :
Knut Jorde
0355 Oslo
Tlf: 995 23 562
jordebox15@gmail.com

 


 
    Sekretær Gildekontoret:
Ivan Chetwynd
0476 Oslo
mobil: 415 72 729 (kun ved hastesaker)
tlf: kontoret 22 20 16 95
post@sggn.no

 
  Landsgildekasserer:
Astrid Heen Lillebostad
6457 Bolsøy

mobil: 482 49 627
astridhl53@gmail.com

 
 

Styremedlem:
Linda Amundsen
5142 Fyllingsdalen
Tlf: 930 97 995
li-s-am@online.no




 
    Styremedlem:
Jan Peter Bergan

3124 Tønsberg
tlf: 917 80 259
janpetterb@gmail.com

 
  Styremedlem :
Dag Espolin Johnson
1177 Oslo
tlf: 22 74 39 22
dag@grottenveien.no

 
    

Medlem av verdenskomiteen ISGF
Alf Runar Bakke
3409 Tranby
tlf: 909 12 601
runar.bakke@gmail.com

 


 
   

Representant for Norges speiderforbund:
Line Gullerud Solvik
1454 Fagerstrand
Tlf: 928 26 697
lisolvik@online.no


 
    Representant for KFUM-KFUK speiderne
Bjarne Lohman Madsen

5542 Karmsund

Tlf: 483 52 512
blohmann@gmail.com

 
   

Redaktør av St.Georg:
Arve Urlin

2212 Kongsvinger
tlf: m 958 89 861
bladet@sggn.no


 
    Kvernmoen:
Dag Roar Lund
1798 Aremark
tlf: 691 98 710 (privat)
dagrlund@gmail.com

 
   

Frimerkebanken :
Sverre Shetelig
tlf: 412 40 008
0364 Oslo
sverre@shetelig.net


 

 

 

  Webkontakt:
Toril Schøyen Nicolaysen
3409 Tranby
tlf: 416 83 676
web@sggn.no

 
   

Webmaster:
Jørgen Schøyen Nicolaysen
3045 Drammen
tlf: 416 83 676
 web@sggn.no


 
    Trykkeriet til St.Georg:
United Press,
Poligrafija
Artur Broks
Riga, Latvia
artur@unitedpress.no

tlf:+47 40 403 422

Sist oppdatert 08.12.2017.